طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

طراحی کارت | کارت ویزیت،تلگرام،اینستاگرام،هدیه،اجتماعی

طراحی کارت

 

طراحی کارت ویزیت

خدمات طراحی کارت طرح خاص شامل ۴ دسته می باشد :

 

۱- طراحی کارت ویزیت

۲- طراحی کارت اجتماعی

۳- طراحی کارت اینستاگرام

۴- طراحی کارت تبریک

 

کارت ویزیت

کارتی است که معرف کسب و کار فرد یا شرکت بوده و حاوی اطلاعات تماس با شخص یا شرکت می باشد .

رفتن به صفحه کارت ویزیت

کارت اینستاگرام

کارتی است برای به نمایش گذاشتن صفحه اینستاگرام یک فروشگاه یا شرکت یا هر کسب و کار دیگری .

رفتن به صفحه کارت اینستاگرام

کارت تبریک

کارتی است برای بیان عباراتی همچون تولدت مبارک ، پیوندتان مبارک ، فارغ التحصیلی ات مبارک و …. که بر روی کادو یا هدیه چسبانده می شود .

رفتن به صفحه کارت تبریک

۷ عامل موثر بر تاثیر گذار بودن کارت ویزیت

 

۱-خلاقانه بودن طراحی کارت ویزیت

اگر در حرفه خود صاحب نوآوری و خلاقیت هستید ؛ این موضوع باید در کارت ویزیت شما دیده شود ؛ چرا که با این کار ثابت می کنید که نگاه شما به جزیی ترین مسائل هم از دیگر رقبایتان متفاوت است .

۲- نمایان بودن حوزه کاری شما در طراحی کارت ویزیت شما

وجود لوگو و اسم مجموعه شما بر روی کارت ویزیت ، به تنهایی مشخص کننده وجه تمایز و حتی حوزه کاری شما نمی باشد! باید طراحی کارت داری شکلک ها و شعار تبلیغاتی تاثیرگذار باشد.

۳- هماهنگی با سایر ابزار های تبلیغاتی

کارت ویزیت به عنوان هویت کسب و کار شما ، باید با همه اجزای برندسازی شما نظیر رنگبندی معماری داخلی فروشگاه شما ، طراحی کاتالوگ ، سربرگ و … همخوانی داشته باشد.

۴- پرهیز از شلوغ کردن کارت ویزیت

لازم نیست تمامی خطوط تلفن ، تمامی ایمیل ها و سایر اطلاعات غیر ضروری بر روی کارت ویزیت درج شوند ! وجود اطلاعات غیر ضروری باعث از چشم افتادن اطلاعات ضروری می شود .

۵-طراحی کارت ویزیت توسط گرافیست های حرفه ای

بسیاری از افراد به دلیل مهارتی که در نرم افزار Word یا Powerpoint دارند ؛ به این باور می رسند که گرافیست هستند و سعی می کنند طراحی کارت مجموعه خود را خودشان انجام دهند! اصلا ایده جالبی نیست ؛ چراکه این کار یک تخصص می باشد و باید توسط گرافیست های حرفه ای که مسلط به زبان ارتباط تصویری می باشند ، انجام شود تا با نرم افزار های حرفه ای ، ویژگی های مثبت مجموعه شما را به تصویر بکشند و در طراحی کارت شما لحاظ کنند.

۶- نوع کاغذ مورد استفاده

یک طرح بر بر روی کاغذ ها و جنس های مختلف، جلوه های متفاوتی خواهد داشت ؛ سعی کنید جنسی را سفارش دهید که بهترین جلوه طرح شما را ارائه کند .

۷-روکش پس از چاپ

وجود روکش هایی نظیر لمینت ، سلفون ، لمینت برجسته و .. موجب تاثیرگذاری هر چه بیش تر کارت شما خواهد شد که به تفصیل در صفحه هر آپشن چاپ توشیح داده شده است .

مشاهده نسخه انگلیسی این مقاله
Top