طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

طراحی کارت اینستاگرام

کارت اینستاگرام

کارت اینستاگرام

کارت اینستاگرام ، کارتی است که برای به نمایش گذاشتن صفحه اینستاگرام یک فرد ، یک فروشگاه یا شرکت یا هر کسب و کار دیگری مورد استفاده قرار می گیرد .

زمانی که شما در کنار کارت ویزیت فروشگاه خود ( که در آن آی دی شما در شبکه های اجتماعی هم ذکر می شود ) کارت اینستاگرام فروشگاه خود را قرار می دهید ؛ مشتری ناخداگاه به این تصور می رسد که حتما شما خبر محصولات جدید ، آفرها و تخفیف های ویژه خود را از طریق اینستاگرام خود ، اطلاع رسانی می کنید و حتما صفحه شما به روز می شود که برای این موضوع کارت جداگانه ای چاپ کرده اید ؛ چنین تصوری که با دیدن یک کارت اضافی برای مشتری شکل می گیرد ، موجب می شود که مشتری صفحه شما را دنبال کند و بدین ترتیب هر پستی که در صفحه فروشگاهتان بگذارید ، در news feed اینستاگرام مشتری ظاهر خواهد شد و بدین ترتیب از این پس ، زیاد در دید مشتری ای که فقط یک بار به فروشگاه شما مراجعه کرده قرار خواهید گرفت و احتمال مراجعه های بعدی او به فروشگاه خود را افزایش خواهید داد .

در صورتی که شما عکاس ، نقاش ، گرافیست و به طور کل شخصی هستید که به جای داشتن وبسایت شخصی از صفحه اینستاگرام خود برای معرفی خود و آثار خود استفاده می کنید و خواستار این می باشید که ارتباط طرفدارانتان با شما فقط از طریق اینترنت و بدون داشتن شماره تلفن همراه شما باشد ؛ پیشنهاد ما به شما داشتن کارت اینستاگرام ( و یا حتی کارت اجتماعی ) به جای  کارت ویزیت می باشد .

انواع کارت اینستاگرام

کارت اینستاگرام می تواند به دو صورت باشد :

۱- مربعی ( ۵٫۱ × ۵٫۴ سانتی متر ) :

در روی این کارت ، لوگوی اینستاگرام به همراه جمله ” ما را دنبال کنید ” ، یکی از شعارهای تبلیغاتی شما و اسم فروشگاه یا شرکتتان درج می شود و در پشت کارت ، آی دی فروشگاه و یا شرکت شما در اینستاگرام . برای این کارت باید هم طراحی کارت از بین طراحی های مربعی انتخاب شود و هم چاپ کارت از بین گزینه های ” کارت اینستاگرام مربع ” ، موجود در اواخر صفحه چاپ کارت انتخاب شود .

 

۲- مستطیلی ( ۵٫۵ × ۸٫۵ سانتی متر – هم اندازه با کارت بانکی ) :

به علت بزرگ تر بودن ابعاد این کارت ، در روی این کارت ، اسکرین شاتی از صفحه اینستاگرام فروشگاه و یا شرکت شما چاپ می شود و در پشت کارت ، لوگوی اینستاگرام ، آی دی فروشگاه ، اسم  فروشگاه یا شرکت شما چاپ می شود. برای طراحی این کارت ، هم از بین طرح های مربعی می توانید انتخاب کنید ( که در این صورت کل پس زمینه با پس زمینه موجود در طرح مربعی پر خواهد شد )  و هم طرح های مستطیلی اینستاگرام . برای چاپ این کارت می توانید از بین همه گزینه های چاپ کارت ویزیت و یا کارت اجتماعی موجود در صفحه چاپ کارت استفاده نمایید .

مشاهده بقیه طرح ها
Top