تهیه عکس 360 درجه برای گوگل مپ

299,000 تومان

مناسب برای هتل ها، سالن های برگزاری مراسم، باشگاه ها، آموزشگاه ها، فروشگاه ها، رستوران ها و هر مرکزی که فضای حیرت انگیزی برای مشتریان خود دارد.

کارشناسان ما در محل شما حاضر می شوند و در بهترین نقاط محل فعالیت شما، عکس 360 درجه (عکس پانورامیک) تهیه می کنند و بعد از آن در مقابل شما به پروفایل کسب و کار شما در گوگل مپ وصل می کنند و صحت عملکرد آن را به شما نمایش می دهند.
مدت زمان لازم برای عکس برداری 360 درجه از هر نقطه و آپلود آن به گوگل مپ، بین دو ساعت تا سه ساعت می باشد. تعرفه ی بالا مربوط به عکس برداری 360 درجه در یک نقطه می باشد. 

توضیحات

با قرار دادن عکس 360 درجه (عکس پانورامیک) در مشخصات گوگل مپ خود، بین 100 نفر تا 1000 نفر در ماه عکس 360 درجه ی شما را خواهند دید (تعداد نمایش عکس برای شما نمایش داده خواهد شد) و قطعا تعداد بالایی از این افراد کنجکاو خواهند شد که حداقل یکبار به رستوران، سالن مراسم، باشگاه و … شما سر بزنند و از خدمات شما استفاده کنند. از آنجایی که تعداد عکس های 360 درجه ی موجود در گوگل مپ شهر های کشور ما نسبت به سایر کشور های دیگر کم می باشد، این موضوع باعث بیشتر دیده شدن شما توسط عکس های 360 درجه می شود.

نمونه عکس های 360 درجه ی ما را در زیر نگاه کنید و ببینید در نقش مخاطب چه حسی به شما دست می دهد :  

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تهیه عکس 360 درجه برای گوگل مپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *