طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

پاکت پول – هدیه – عیدی

اگر از جمله افرادی هستید که در مراسم مختلف نظیر عروسی ، تولد ، تبریک سال نو  و … به دیگران پول و سکه هدیه می دهید ؛ می توانید هدیه خود را با سفارش یکی از پاکت های پول – هدیه ی ما خاص تر و زیباتر کنید و در میان سایر هدیه ها ، هدیه خود را متمایز تر کنید و در چشم مخاطب خود بدرخشید !

پاکت پول-هدیه ای که ما ارائه می کنیم ، یک پاکت نامه بزرگ ( ۱۱ در ۲۱٫۵۹ سانتی متر ) از جنس کاغذ تحریر ۸۰ گرم بر متر مربع است که بر روی آن طرح انتخابی شما از بین طرح های ارائه شده در زیر به همراه جمله ی شما به مخاطبتان ( که می تواند بر روی هر پاکت متفاوت باشد ) چاپ می شود .

همچنین در صورت تمایل می توانید متنی یک یا دو پاراگرافه برای مخاطب خود در نظر بگیرید و ما آن را بر روی کاغذ A4 چاپ کرده و به صورت تا شده در داخل پاکت قرار دهیم ؛ با این کار زیبایی هدیه شما دوچندان خواهد شد . تو ضیحات کامل تر در صفحه ی هر کدام از پاکت های زیر داده شده است و با کلیک بر روی هر کدام از پاکت های پول – هدیه – عیدی  زیر ، وارد صفحه ی آن خواهید شد.

همانطوری که در عکس ها خواهید دید ، بر روی تمامی قسمت های پاکت پول – هدیه  یعنی  ۱- روی پاکت بدون هیچ حاشیه ی خالی ای، ۲- لبه ی پاکت ، ۳- زیر لبه ی پاکت و  ۴- حتی داخل پاکت را توانایی چاپ کردن داریم که موجب متمایز شدن هر چه بیشتر پاکت پول – هدیه ی شما خواهد شد.

Top