طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

 

ست اداری به مجموعه ی اقلام چاپی مورد نیاز در هر دفتر اداری گفته می شود و با توجه به به نیاز مشتری شامل پاکت نامه، پاکت A4 ، پاکت A5 ، سربرگ A4 ، سربرگ A5  می باشد. معمولا سفارش هر کدام از اجزای یک ست اداری به صورت مجزا کمی گران تر از خرید دسته جمعی آنها تحت عنوان ست اداری می باشد. از آنجایی که ایمان داریم شیک بودن طراحی و چاپ ست اداری یک شرکت تاثیر بسیار زیادی در وجهه ی کاری آن دارد؛ لذا تمام تلاش خود را در جهت بهتر شدن و شیک شدن ست اداری شما انجام می دهیم و به عنوان تنها مجموعه ی خدمات چاپی کشور که دارای مرحله ی کنترل کیفیت پس از چاپ نیز می باشد ؛ همه ی اقلام چاپ شده را به صورت تک تک کنترل می کنیم و پس از آن، اقدام به بسته بندی و ارسال سفارش می کنیم. تجربه ثابت کرده تمام مشتریانی که یک بار به ما سفارش می دهند ؛ همگی به جمع مشتریان دائمی ما می پیوندند.

علاوه بر آن،  وبسایت طرح خاص در مورد خدمات چاپی تضمین می نماید که  در صورت وجود خرابی ، هزینه ی مواردی که بد چاپ شده باشند طبق توضبحات ذکر شده در قوانین سایت ، پس داده خواهند شد.

همه ی آپشن های چاپی ارائه شده ، با تکنیک چاپ افست ۴ رنگ و با دستگاه هایدلبرگ آلمان بر روی بهترین کاغذهای بازار انجام می شوند و بر خلاف چاپ دیجیتال ( پرینترهای رومیزی لیزری و جوهرافشان ) چاپ فوق العاده با کیفیت تر و مقرون به صرفه تری ارائه می شود.

 

ست اداری های پیشنهادی ما :

اقتصادی ترین گزینه :

هر سوالی دارید با ما در میان بگذارید  :)

۷۳۵ ۴۴۰ ۸۸ – ۰۲۱

Top