طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت و سایر کارت ها

 

چاپ کارت ویزیت و طراحی کارت ویزیت ، دو عاملی هستند که برای هر چه جذاب تر شدن کارت شما باید در کنار هم حضور داشته باشند زیرا همانطوری که در صفحه اصلی سایت (اصل مقاله انگلیسی) اشاره شد ؛ یک طرح بر روی جنس های مختلف ، جلوه های مختلفی خواهد داشت ؛ از این رو ما در صفحه هر طراحی ، آپشن چاپ متناسب با آن را پیشنهاد داده ایم . ضمن آنکه تمامی گزینه های چاپی را در زوایای مختلف عکسبرداری کرده ایم و در صفحه هر کدام، آن ها را بررسی کرده ایم .

 وبسایت طرح خاص ، در مورد خدمات چاپی تضمین می نماید که  در صورت وجود خرابی ، هزینه ی مواردی که بد چاپ شده باشند طبق توضبحات ذکر شده در قوانین سایت ، پس داده خواهند شد . به جرئت اعلام می کنیم که تنها مجموعه در سطح کشور هستیم که دارای مرحله ی کنترل کیفیت پس از چاپ می باشد ؛ به طوری که همه ی اقلام چاپ شده به صورت تک تک کنترل شده و پس از تایید گروه کنترل کیفیت، اقدام به بسته بندی و ارسال می شود. تجربه ثابت کرده است که تمام مشتریانی که یک بار به ما سفارش می دهند ؛ همگی به جمع مشتریان دائمی ما می پیوندند.

همه ی آپشن های چاپی ارائه شده ، با تکنیک چاپ افست ۴ رنگ و با دستگاه هایدلبرگ آلمان بر روی بهترین کاغذهای بازار انجام می شوند و بر خلاف چاپ دیجیتال ( پرینترهای رومیزی لیزری و جوهرافشان ) چاپ فوق العاده با کیفیت تر و مقرون به صرفه تری را ارائه میدهد.

 

برای چاپ طرح انتخابی خود ، می توانید یکی از ۲۸ حالت چاپ زیر را برای کارت ویزیت ، اجتماعی و اینستاگرام مستطیلی خود انتخاب نمایید :

اگر می خواهید چاپ کارت ویزیت شما، خاص و متمایز باشد ؛ پیشنهاد ما به شما یکی از گزینه های زیر می باشد :

اگر می خواهید کارت ویزیت کسب و کارتان در عین خاص بودن ، اقتصادی تر هم باشد ، پیشنهاد ما به شما یکی از گزینه های زیر می باشد :

کارت اینستاگرام مربع :

علت اینکه کارت های ارائه شده غیر از ۳ مورد محبوب ، همگی بر اساس اندازه استاندارد کارت ویزیت یعنی همان اندازه کارت های بانکی ( ۵٫۵ * ۸٫۵ سانتی متر ) می باشند ؛ این است که تمامی کیف هایی که جای کارت ویزیت در آن ها تعبیه شده است نظیر کیف پول ، کیف کارت ویزیت ، کلاسورها ، کیف های دستی و … همگی بر اساس اندازه استاندارد کارت ویزیت طراحی شده اند و اگر کارت هایی با اندازه کوچکتر درون آن ها قرار داده شود  ، به راحتی بیرون افتاده و بدین صورت احتمال گم کردن کارت شما توسط مشتری بالا خواهد رفت ؛ بنابراین سعی کنید کارتی که سفارش می دهید حتما در قطع کارت بانکی باشد .

از طرف دیگر  غیر از ( گلاسه یو وی، لیبل یو وی ، انواع کتان ، سوسماری و لیبل شیشه ای )  ، تمامی کارت های ارائه شده توسط ما همگی دورگرد می باشند زیرا که کارت دور مستطیلی گوشه های تیزی دارد که به هنگام دست گرفتن کارت ، دست را اذیت می کند و باعث می شود که مشتری زودتر کارت رو در جایی بگذارد تا دستش را کمتر اذیت کند و این یعنی عکس آنچه که شما می خواهید . هر چقدر که مشتری بیشتر با کارت شما بازی کند ، نام کسب و کار شما بیشتر در ذهن او حک خواهد شد .

 

هر سوالی دارید با ما در میان بگذارید :)

۷۳۵ ۴۴۰ ۸۸ – ۰۲۱

Top