طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

کارت اجتماعی

کارت اجتماعی ، پدیده ای نو ظهور

--Social-Card-Tarhekhas.com-کارت-اجتماعی-طرح-خاص

کارت اجتماعی ، کارتی است که به معرفی آی دی ( id ) فرد در شبکه های اجتماعی ای که عضو است نظیر تلگرام ( telegram ) ، اینستاگرام ( instagram ) ، لاین ( line ) و … می پردازد . در واقع کارت اجتماعی ، کارت ویزیتی است که اطلاعات کسب و کار فرد را آشکار نمی کند و برای افرادی که کسب و کار شخصی ندارند و به صورت پرسنلی برای جایی کار می کنند ولی خواهان داشتن کارت ویزیت هستند  و یا افرادی که تمایلی به درج اطلاعات کاری خود بر روی کارت ندارند و همچنین افرادی که به حریم شخصی شماره تلفن خود اهمیت زیادی می دهند  ، مناسب است . بزرگترین مزیت این کارت نسبت به کارت ویزیت این است که راه تماس با صاحب کارت را محدود به راه های اینترنتی می کند و در نتیجه نیازی به ارائه شماره تلفن همراه و … نمی باشد که خود باعث به صفر رسیدن تعداد مزاحمت های تلفنی می شود و حریم شخصی شماره تلفن صاحب کارت به طور کامل حفظ می شود زیرا که دنیای اینترنت ، دنیای Allow & Block هست و در کسری از ثانیه می توانید راه ارتباطی فرد مزاحم با خود را block یا مسدود کنید . از این رو ، این کارت بسیار مناسب افرادی می باشد که به لحاظ نوع شغل خود باید با افراد زیادی در ارتباط باشند ولی تمایلی به ارائه شماره تلفن خود ندارند ، نظیر عکاس ها ، نویسندگان ، گرافیست ها ، بازیگران ، کارگردانان ، خوانندگان و … که از طرفی باید با طرفداران خود در ارتباط باشند و پیشنهادات و انتقادات آن ها را دریافت کنند و از طرفی هم لزومی به ارائه شماره تلفن خود به آن ها نمی بینند .

لازم به ذکر است که یک کارت اجتماعی حتی می تواند حاوی تنها یک ایمیل به همراه اسم شما باشد ! به عبارت دیگر ، هیج اجباری وجود ندارد که تمامی آی دی های خود را در کارت اجتماعی خود ارائه کنید ؛ اگر دوست دارید فقط مخاطبان کانال تلگرامتان افزایش یابند فقط آی دی آن را ارائه کنید ؛ اگر هم دوست دارید که مخاطبان همه صفحات شما افزایش یابند آی دی های همه را درج کنید .

مزیت دیگر این کارت آن است که موجب افزایش تعداد فالوعر ها و مخاطبین صفحه های اجتماعی شما می شود و از این رو حتی به تمامی صاحبان کسب و کار های مختلف هم توصیه می کنیم که برای معرفی صفحه های خود در شبکه های اجتماعی مختلف حتما از کارت اجتماعی و به خصوص کارت اینستاگرام استفاده کنند چرا که با این کار افزایش غیر قابل تصوری را در فروش خود تجربه خواهند کرد ؛ زیرا با چاپ یک کارت مجزا به نام کارت اجتماعی ( و یا کارت اینستاگرام ) ، این تصور را در ذهن مخاطب خود ایجاد می کنید که حتما در صفحات اجتماعی شما قرار است اتفاق خاصی بیفتد ( مثل اخبار تخفیف ها ) .

کارت اجتماعی ایده ای از طرح خاص1200-500
Top