کارت ویزیت مربع

ارسال شده در: چاپ کارت ویزیت | ۰

کارت ویزیت مربع چه نوع کارت ویزیتی است؟

کارت ویزیت مربع کارتی است که علاوه بر داشتن ظلاهر مربعی شکل، دارای گوشه های گرد شده نیز می باشد. سایز این کارت ویزیت که در ادامه به آن می پردازیم، از سایز کارت بانکی کوچکتر می باشد.
این کارت ویزیت همانند سایر کارت ویزیت های طرح خاص به صورت افست و در مجهزتزین چاپخانه های کشور چاپ می شود (ویدئوی نحوه ی چاپ سفارشات را در ادامه مشاهده خواهید کرد).

چاپ این کارت ویزیت به چه صورت است؟

کارت ویزیت مربع هم می تواند با پرینترهای لیزری و جوهرافشان رومیزی (معروف به چاپ دیجیتال) در تعداد محدود انجام شود و یا می تواند به بهترین روش ممکن یعنی روش چاپ افست در چاپخانه انجام شود. چاپ افست به مراتب ارزان تر و با کیفیت تر از چاپ دیجیتال می باشد و نیازمند دستگاه های گران قیمت و تخصصی تری می باشد که در ویدئوی زیر این دستگاه و نحوه ی چاپ سفارشاتی که ما انجام می دهیم را ملاحظه می کنید. لازم به ذکر است که طرح خاص اولین سرویس چاپ موجود در کشور می باشد که حتی برای چاپ های غیر اختصاصی نیز، واحد کنترل کیفیت دارد و تضمین چاپ بدون یک عدد خرابی را به مشتریان خود می دهد.

سایز آن چقدر است؟

سایز دقیق انواع کارت ویزیت مربع و سایز فایل هر کدام را در صفحه ی کارت ویزیت لمینت می توانید مشاهده کنید ولی به طور کلی سایز بعد از برش آن ها حدود ۵٫۵ در ۵٫۵ سانتیمتر می باشد.

قیمت هر کدام چقدر است؟

قیمت انواع کارت ویزیت مربع را در صفحه ی کارت ویزیت لمینت می توانید مشاهده کنید و نسبت به خرید آن در همان صفحه اقدام کنید.

انواع کارت ویزیت مربع کدامند؟

کارت ویزیت های مربع طرح خاص شامل ۴ نوع می باشند :

  1. کارت ویزیت مربع لمینت مات
  2. کارت ویزیت مربع لمینت براق
  3. کارت ویزیت مربع با چاپ برجسته
  4. کارت ویزیت مربع با چاپ برجسته و چاپ طلاکوب

در ویدئوی زیر می توانید کیفیت چاپ افست هر ۴ نوع را مشاهده کنید:

حداقل تعداد چاپ این کارت ویزیت در چاپخانه و به صورت افست چند عدد است؟

همانطوری که در صفحه ی چاپخانه نحوه ی سفارش دادن به چاپخانه را توضیح دادیم، حداقل تعداد چاپ این کارت ویزیت افست در ۴ نوعلمینت مات، لمینت براق، مربع با چاپ برجسته و مربع با چاپ برجسته و طلاکوب، ۱۰۰۰ عدد می باشد ولی، می توانید کارت غیر مربعی ۵۰۰ عددی نیز سفارش بدهید که انواع آن ها را در صفحه ی کارت ویزیت لمینت می توانید مشاهده کنید.

زمان تحویل چند روز است؟

زمان تحویل هر کدام از انواع این کارت در صفحه ی کارت ویزیت لمینت به همراه سایر مشخصات و قیمت هر کدام، به تفصیل درج شده است و به روز می باشد.

طراحی هم انجام میدین؟

طراحی کارت ویزیت های مربع را در صفحه ی طراحی کارت ویزیت هم به صورت آماده پیدا می کنید و هم می توانید خودتان با نرم افزار آنلاین ما، کارت خود را طراحی کنید، خیلی راحت و در کمتر از یک ربع.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *