طرح خاص ، کارت ویزیت متمایز           

کارت ویزیت

کارت ویزیت و فواید آن

قطعا شما می دانید که کارت ویزیت ، کارتی است که به معرفی اطلاعات تماس یک کسب و کار  می پردازد و معمولا شامل اطلاعاتی نظیر اسم کسب و کار ، لوگوی کسب و کار ، اسم فرد ، آدرس ، ایمیل ، شماره موبایل و تلفن ثابت می باشد ؛ ولی شاید تا به حال به این موضوع دقت نکرده باشید که موثرترین راه استفاده از کارت ویزیت برای سود دهی هر چه بیشتر کسب و کار شما کدام بوده و این ابزار تبلیغاتی چی زمانی نقش خود را برای رونق کسب و کار شما انجام می دهد ؟! نکته ی مهم تر از آن، این است که بودجه ای که برای طراحی و چاپ کارت ویزیت خود در نظر می گیرید ، تا چه رقمی اقتصادی و صحیح است ؟

بسیاری از افراد بر این باور غلط هستند که کارت ویزیت فقط برای مواقعی است که مشتری از آن ها شماره تلفن و یا آدرس می خواهد ؛ در حالی که اینطور نیست ! کارت ویزیت شما ، به عنوان تنها نشانه ای از شما که پیش مشتری یا مراجعه کننده شما باقی می ماند ( به خانه خود می برد )؛ می تواند در چشم مشتری برای شما اعتبار و ابهت به ارمغان بیاورد.

اصل اول تبلیغات بیان می کند هر چقدر تبلیغات کسب و کار شما شیک تر و با اُبُهت تر باشد ، رهگذران بیشتری را به مشتریان دائمی خود اضافه می کنید؛ چرا که در دید مردم هر چقدر شرکتی شیک تر و با شکوه تر باشد، به معنی با سابقه بودن و معتبر بودن آن تلقی می شود و مردم به این دست از شرکت ها بیشتر و راحت تر اعتماد می کنند.

در عمل هم همینطور است؛ هرچقدر یک شرکت یا کسب و کار معتبرتر باشد، تبلیغات شیک تر و خاص تری را برای خود انتخاب می کند. این تبلیغات از کارت ویزیت و پوستر شروع شده و تا بیلبورد و تیزر ادامه می بابد. برای مثال می توانید تبلیغات شرکت سامسونگ را با شرکت مولینکس مقایسه کنید؛ به نظر شما کدام یک تبلیغات شیک تری دارد و در نظر مردم معتبرتر است ؟

به یاد داشته باشیم بازدیدکننده ای که از غرفه شما، شرکت شما و یا فروشگاه شما بازدید می کند آنچه که از شما با خودش به خانه می برد، پوستر ، تیزر یا بیلبورد شما نیست بلکه کارت ویزیت و کاتالوگ شما می باشد! این شخص بعد از رسیدن به منزل، قطعا محتویات جیب و کیف خود را خارج خواهد کرد و قطعا یک دور دیگر کارت شما ( و یا کاتالوگ شما ) را نگاه خواهد کرد و در اینجاست که طراحی کارت ویزیت و یا کاتالوگ شما نقش خودش را بازی می کند؛ اگر این طراحی، شیک و با ابهت باشد، مطمئنا در نگاه آن فرد یک نوع اطمینان نسبت به کسب و کار شما ایجاد خواهد شد و او را تشویق خواهد کرد که به آدرس وبسایت موجود بر روی کارت شما رفته ، وبسایت شما را باز کند و در مورد رفع نیازش از طریق خدمات شما بیش تر فکر کند و این چیزی نیست جز اثرگذاری طراحی شیک و با ابهت ! پس برای کارت ویزیت خود، طراحی خاصی در نظر بگیرید و از دادن کارت خود به رهگذرانی که حتی فقط برای پرسیدن قیمت به مجموعه شما وارد می شوند، هیچ ابایی نداشته باشید.

 کارت ویزیت های ما بر حسب نوع طراحی  در سه دسته کلی تقسیم بندی شده اند :

 

۱-کارت ویزیت با طرح ساده   ۲- کارت ویزیت با طرح شیک   ۳- کارت ویزیت با طرح خاص

 

کارت ویزیت با طراحی ساده

طرح های ” ســاده ” طراحی هایی هستند که بر روی کارت ویزیت بسیاری از افراد جامعه دیده می شوند و عموما مشتریان این گونه طرح ها افرادی هستند که اعتقادی به شیک بودن وجهه اجتماعی خود و کسب و کار خود ندارند. این دسته از طرح ها در عین سادگی دارای زیبایی نسبی ، نسبت به کارت سفید  می باشند . ( کارت سفید ، کارت بدون طراحی است که فقط حاوی لوگو و نوشته می باشد. )

مشاهده بقیه طرح های این دسته

کارت ویزیت با طراحی شیک

این دسته از طرح ها ، طراحی های زیبایی هستند که  کمتر بر روی کارت ویزیت دیگران دیده می شوند و مورد انتخاب افرادی قرار می گیرند که به شیک بودن وجهه اجتماعی خود و کسب و کار خود اهمیت می دهند.

مشاهده بقیه طرح های این دسته

کارت ویزیت با طراحی خاص

این دسته از طرح ها به صورت انگشت شمار بر روی کارت ویزیت افراد جامعه ما دیده می شوند و مورد انتخاب افراد خاصی قرار می گیرند که به گیرا بودن و خاص بودن تبلیغات و وجهه اجتماعی خود اهمیت فراوان قائل هستند . مشتریان اینگونه از طرح ها ، کسانی هستند که تاثیر یک طرح تبلیغاتی خاص را بر افزایش فروش خود تجربه کرده اند و همواره خواهان خاص ترین و متمایزکننده ترین طرح های تبلیغاتی برای کسب و کار خود می باشند .

مشاهده بقیه طرح های این دسته
Top