کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت

 

کارت ویزیت چه نقشی در پیشرفت کسب و کار شما دارد؟

کارت ویزیت چه جایی و چه زمانی به کار می آید؟

کارت ویزیت های بدون شماره تماس یا کارت اجتماعی !

انواع کارت ویزیت با توجه به اندازه و نوع گوشه های کارت

انواع کارت ویزیت با توجه به ضخامت کارت

تعداد چاپی مورد نیاز یا تعداد چاپی اقتصادی ؟

کارت ویزیت بعد از لوگو مهمترین ابزار تبلیغاتی ای است که هویت و اعتبار یک کسب و کار را نشان می دهد. هر چقدر کارت ویزیت شما خاص تر طراحی و اجرا شده باشد؛ ناخداگاه اعتبار و اُبهت بیشتری را در ذهن مخاطب خود ایجاد می کنید! آن هم با سرعتی در حد چند ثانیه!

تا چه مبلغی برای چاپ کارت ویزیت و طراحی آن هزینه کنیم که اقتصادی باشد ؟

سفارش کارت ویزیت شامل دو قسمت است: یکی طراحی کارت ویزیت و دیگری چاپ کارت ویزیت.

۱ – طراحی کارت ویزیت

در مورد طراحی کارت ویزیت می توانید یکی از طراحی کارت ویزیت های اماده ی رایگان و غیر رایگان که در ادامه بخشی از آن ها آورده شده است را انتخاب کنید، وارد صفحه اش بشوید و با نرم افزار طراحی آنلاین سایت، اطلاعات پیش فرض طراحی را پاک کرده و اطلاعات خودتان را درج کنید و در پایان آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.
همچنین می توانید با ورود به نرم افزار طراحی آنلاین که در ادامه لینک و توضیحاتش قرار داده شده است، با استفاده از اجزای طرح طراحی شده توسط ما که داخل نرم افزار قرار داده شده است، طراحی کارت ویزیت خود را از صفر تا صد، خودتان به سلیقه ی خودتان انجام دهید. می توانید نوشته اضافه کنید، فونت و اندازه ی نوشته ها را تغییر دهید، آیکون اضافه کنید، شکل اضافه کنید، Pattern اضافه کنید، خط اضافه کنید، لوگوی برندها را اضافه کنید، اندازه ی هر کدام را تغییر دهید و کلی کارهای دیگر که در ویدئوی صفحه ی طراحی کارت ویزیت توضیح داده شده است.

در ادامه بخشی از طراحی کارت ویزیت های آماده را می بینید و در قسمت پایین تر از آن، بهترین جنس های چاپ کارت ویزیت را خواهید دید. در مورد چاپ کارت ویزیت، از آن جایی که فرق بین گزینه های چاپ در عکس معلوم نمی شود، در صفحه ی مربوط به هر گزینه ی چاپ کارت ویزیت، فیلم بررسی دقیق آن کارت ویزیت قرار داده شده است و از این رو، اگر برای بار اول است که هر کدام از این گزینه های چاپ کارت ویزیت را می بینید، یک ذهنیت کامل از کارت ویزیت سفارش خود، پیدا خواهید کرد. نکته ی مهمتر در مورد گزینه های چاپی ما این است که چاپ تقریبا همه ی آن ها به صورت فوری و در کمتر از ۳ روز می باشد و برای گزینه های سلفونی و لمینتی حتی زمان تحویل می تواند ساعت ۱۵ فردای روز سفارش انتخاب شود ! 

طراحی کارت ویزیت های آماده

با نرم افزار طراحی آنلاین ما، می تونی خودت طراحی کنی …

در ویدئوی زیر، نحوه ی طراحی رایگان با نرم افزار طراحی آنلاین سایت، به طور جامع توضیح داده شده است. 

۲- چاپ کارت ویزیت

در مورد چاپ کارت ویزیت، طرح خاص ۳۶ نوع جنس چاپی متفاوت را برای کارت ویزیت ارائه می دهد که تمامی این ۳۵ جنس کارت ویزیت را در قالب ۴ دسته ی کلی زیر مشاهده خواهید کرد. بر خلاف ۹۵ درصد سایر وبسیت های خدمات چاپ موجود که حتی یک عدد عکس واقعی از نمونه کارهای چاپ شده ی خود را در وبسایت خود قرار نداده اند؛ ما نه تنها در مجموع بالای ۱۰۰ عدد عکس واقعی ( نه فایل های مجازی نمایشی تخت عنوان موکاپ) از زوایای مختلف نمونه کارت ویزیت های چاپ شده ی خود، در صفحه ی ۴ دسته ی زیر قرار داده ایم؛ بلکه، از آنجایی که فرق بین گزینه های چاپ کارت ویزیت در عکس معلوم نمی شود، در صفحه ی مربوط به هر گزینه ی چاپ کارت ویزیت، فیلم بررسی دقیق هر کارت ویزیت قرار داده شده است و از این رو، اگر برای بار اول است که هر کدام از این گزینه های چاپ کارت ویزیت را می بینید، یک ذهنیت کامل از جلوه ی کارت ویزیت سفارشی خود، پیدا خواهید کرد.

نکته ی مهم تر در مورد گزینه های چاپی ما این است که چاپ تقریبا همه ی آن ها به صورت فوری و در کمتر از ۳ روز می باشد و برای گزینه های سلفونی و لمینتی حتی زمان تحویل می تواند ساعت ۱۵ فردای روز سفارش انتخاب شود ! 

یکی از مهمترین وجه تمایزهای ما، این است که ما بر خلاف تمامی همکاران خود، واحد کنترل کیفیت داریم و تمامی اجزای سفارش شما برای مثال در مورد چاپ کارت ویزیت، تک تک کارت ویزیت های شما، پشت و روی هر کدام آن ها توسط پرسنل ما کنترل شده و بعد از پاس شدن استانداردهای کیفیتی همانند اجرای دست چاپ برجسته و طلاکوب، نداشتن لکه چاپی، نبود تاری در نوشته ها، اجرای درست روکشها و برآمدگی نداشتن آنها و … ، برای مشتری بسته بندی و ارسال می شود و از این رو مشتریان ما کاملا مطمئن هستند که سفارشی که از ما تحویل می گیرند، تحت هیچ عنوان دارای خرابی نیست. حتی ما این موضوع را به صورت کاملا رسمی در ۴ صفحه ی زیر اعلام کرده ایم که تمامی خدمات چاپی ما حتی بدون یک عدد خرابی می باشد.

 

 

انواع کارت ویزیت

 • 5.00 out of 5

  کارت ویزیت پی وی سی |۳۰۰ میکرون|۵۰۰ میکرون|۷۶۰ میکرون|متالیک|ترنسپرنت برفکی|شیشه ای| خاص

  کارت ویزیت پی وی سی، 5 نوع تقریبا مجزا از هم دارد که همه ی آن ها را در این صفحه مشاهده می کنید. می توانید ویدئوی هر کدام را نیز ملاحظه بفرمایید تا کیفیت چاپ پی وی سی ما برای شما بیشتر ملموس باشد. همانند سایر خدمات چاپی ما، چاپ کارت ویزیت پی وی سی در مجموعه ی ما بدون یک عدد خرابی می باشد.

  اندازه ی فایل هر کارت ویزیت در قسمت نکات طراحی همین صفحه ذکر شده است.

  تومان
 • کارت ویزیت گلاسه|چاپ کارت ویزیت|کارت ویزیتگلاسه |کارت ویزیت گلاسه|چاپ افست گلاسه|تهران|مشهد|شیراز|اصفهان|تبریز|کرج|قم ایران|چاپ کارت ویزیت
  0 out of 5
  پاک کردن

  کارت ویزیت گلاسه

  149,000 تومان159,000 تومان
 • 5.00 out of 5

  کارت ویزیت لمینت | ۲۳ نوع

  «کارت ویزیت لمینت» ما شامل 23 نوع می باشد که همه ی آن ها را در لیست زیر مشاهده می کنید. در مقابل هر کدام از انواع کارت ویزیت لمینت، حداقل تعداد قابل سفارش و حداکثر زمان تحویل آن درج شده است. اگر بر روی علامت سوال آبی رنگ هر گزینه بزنید، اطلاعات دقیق تر آن گزینه نظیر توضیح مختصری در مورد چاپ، اندازه کارت ویزیت بعد از برش، اندازه فایل و ... نمایش داده خواهد شد. عکس های هر کدام از کارت ویزیت ها که در مجموع بالای 60 عکس می باشند نیز در همین صفحه قرار داده شده است و می توانید همانند گالری گوشی خود آن ها را به چپ و راست بکشید. نکته ی مهم تر اینکه، ویدئوی بررسی هر کدام از کارت ویزیت ها در قسمت توضیحات همین صفحه آورده شده است. توصیه می کنیم ویدئو ها را با کیفیت 1080p تماشا کنید تا کیفیت چاپی ما برای شما ملموس شود.

  در مورد نحوه ی آپلود فایل طراحی و نحوه ی طراحی رایگان با نرم افزار سایت نیز در قسمت توضیحات توضیح داده شده است.

  تومان

تعدادی از نمونه کارت ویزیت های ۴ دسته بالا :